Kroplówki witaminowe
na migrenę

Braki witamin
a migrena

Badania dowodzą, że niedobór odpowiednich witamin, minerałów i składników odżywczych może być przyczyną silnych bóli głowy oraz migren. Udowodniono, że większość osób cierpiących na migreny, w tym także te z aurą posiada deficyty witamin i makroelementów.

Dlatego też jeśli narażony jesteś na ataki powtarzających się bóli migrenowych, a przyczyna nie została do końca wyjaśniona warto zaopatrzyć swój organizm w odpowiednią suplementację. Migrena przejawia się wysokim poziomem bólu i cierpienia. Potrafi dopaść nas w najbardziej nieprzewidywalnych okolicznościach i uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie.

Niezwykle silny, pulsujący ból zlokalizowany jest najczęściej w obszarze skroniowym lub potylicznym. Niedobory odpowiednich witamin i minerałów skutkują zaburzeniem pracy komórek nerwowych i wystąpieniem nieodpowiedniej cyrkulacji krwi dostarczanej do komórek mózgowych, czego następstwem jest kolei jest migrena.

Wlewy witaminowe
a migrena

Jeżeli chcesz zapobiec atakom migreny, lub zmniejszyć ich intensywność, najlepszym sposobem jest podanie odpowiedniej formuły witamin, minerałów i składników odżywczych w postaci dożylnych wlewów, które zapewniają ich stuprocentową wchłanialność. Dotychczasowe sposoby leczenia skupiały się na próbie eliminacji bólu, nie szukały jego źródła, ani nie działały prewencyjnie. A przecież chodzi nam o to, żeby wyeliminować niespodziewane ataki i móc normalnie funkcjonować.

Mechanizm działania witamin i minerałów polega na rozkurczaniu naczyń krwionośnych, niwelowaniu agregacji płytek krwi, a także stabilizacji błon komórkowych. Dodatkowo odpowiedzialne są one za równowagę poziomu neuroprzekaźników, które  z kolei odpowiadają za komunikację między komórkami nerwowymi.

Zachwianie wszystkich powyższych procesów skutkuje powstaniem bólu migrenowego. Odpowiednio dobrane składniki odżywcze przynoszą ulgę pod kątem natężenia bólu, ale również zmniejszają czas jego trwania oraz częstotliwość ataków.

Skorzystaj z działania Kroplówki BORDOWEJ i zwalcz migrenę! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej