Kroplówki witaminowe
na cerę i zmarszczki

Wlewy witaminowe
a poszarzała
i zmęczona cera

Nasza skóra każdego dnia narażona jest na toksyny – z zanieczyszczonego powietrza, jedzenia, czy dymu tytoniowego. Im więcej toksyn, tym bardziej zmęczona i szara cera. Podanie witamin drogą dożylną pomoże Twojej twarzy odzyskać utracony blask. Ponadto uzyska ona odpowiedni poziom nawilżenia, a tym samym stanie się wygładzona i napięta.

Witaminy również wspomagają produkcję ceramidów w warstwie zewnętrznej skóry, tym samym zachowany jest stały poziom jej nawilżenia a skóra jest bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Wlewy witaminowe
a brak elastyczności skóry

Witaminy i minerały wspomagają produkcję kolagenu, który wraz z wiekiem w sposób naturalny tracimy. Kolagen jest białkiem odpowiadającym za elastyczność naszej skóry. Wlewy witaminowe, ze względu na wysoki stopień wchłaniania, mają znakomity wpływ i wspomagają kondycję skóry twarzy i szyi.

Poprawiają one bowiem gęstość skóry właściwej, czyniąc ją zdecydowanie bardziej jędrną. Koktajl witaminowy jest swojego rodzaju eliksirem młodości dla Twojej skóry. 

Wlewy witaminowe
a cienie pod oczami

Witaminy (głównie witamina C), znane są ze swojego znakomitego wpływu na układ krwionośny. Odpowiadają one za poprawną cyrkulację krwi, a także umacniają ściany naczyń krwionośnych, zwiększając ich odporność na uszkodzenia.

Tym samym odpowiednia dawka witamin wskazana jest dla osób z cerą naczynkową, zaczerwienieniami skóry oraz skłonnością do tzw. worów pod oczami.

Wlewy witaminowe
a zmarszczki

Witaminy mają przede wszystkim właściwości odmładzające. Są one antyoksydantami, co bezpośrednio wiąże się z  hamowaniem przez nie działania szkodliwych wolnych rodników, które odpowiedzialne są za procesy starzenia skóry.

Poza zapobieganiem powstawaniu nowych zmarszczek, odpowiednia dawka witamin pozwala również na wygładzenie cery, a tym samym spłycenie, wygładzenie drobnych, obecnych już zmarszczek.

Wlewy witaminowe a zmarszczki

Witaminy i minerały również, jak zostało wspomniane już powyżej, znakomicie wpływają na pracę układu krążenia. Mają one działanie przeciwzapalne i łagodzące, a także wspomagają gojenie się ran.

Tym samym świetnie sprawdzą się przy zabiegach medycyny estetycznej, zwłaszcza tych ingerujących w ciągłość skóry, jak mezoterapia, czy botoks. Ponadto suplementacja dożylna witaminami utrwala i potęguje efekt zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. 

Skorzystaj z działania Kroplówki RÓŻOWEJ i ciesz się dłużej młodym wyglądem! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej