WLEWY WITAMINOWE – PRZYGOTOWANIE

WLEWY WITAMINOWE - PRZYGOTOWANIE

POZNAJ PRZYGOTOWANIE DO KROPLÓWEK

Pierwszym krokiem w drodze do zabiegu kroplówki witaminowej jest uzupełnienie formularza, który otrzymasz po umówieniu wizyty. Znajduje się on tutaj. Możesz wypełnić go i odesłać przez stronę internetową, ale również za pośrednictwem drogi mailowej (na adres info@wlewywitaminowe.pl) lub przekazać osobiście w placówce. Pozwala on określić czy przyjmujesz jakieś leki uniemożliwiające wykonanie kroplówki witaminowej oraz czy występują alergie na któryś ze składników wlewu. 

Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Co możemy jedynie zasugerować – warto na dwa dni przed badaniem przyjmować dużą ilość płynów (nie mniej niż 2 litry dziennie). Ludzki organizm bowiem w 70% składa się z wody, która odpowiada za transport składników odżywczych w mięśniach i tkankach. Tym samym możemy sprawić, aby działanie kroplówki było spotęgowane, zapewnić jej łatwiejsze dotarcie oraz działanie.

Dodatkowe warunki przygotowania dla kroplówki ZŁOTEJ oraz SREBRNEJ

Przed przystąpieniem do zabiegu kroplówki witaminowej należy wykonać wskazane przez naszego lekarza badania krwi. Krew można oddać w każdym z punktów poboru DIAGNOSTYKA poniedziałku do soboty. Do laboratorium należy zgłosić się na czczo z formularzem, otrzymanym od Nas po umówieniu wizyty. Badanie krwi jest bezpłatne

Wraz z formularzem skierowania dostaniesz od Nas informację, w jakich dniach najlepiej badania krwi wykonać, aby były najbardziej miarodajne. Wyniki nie mogą być starsze niż miesiąc, a w określonych przypadkach według wskazań lekarza. Wyniki krwi są gotowe do odbioru już następnego dnia po wykonaniu badania. Można je odebrać osobiście w punkcie pobrań lub sprawdzić wynik na stronie internetowej. Serdecznie prosimy o dostarczenie badań do placówki lub wysłanie ich na nasz adres mailowy podany powyżej.  

Pełna instrukcja, dotycząca postępowania krok po kroku dla opcji kroplówki ZŁOTEJ I SREBRNEJ najduje się tutaj.

Otwórz z nami swój gabinet

Pomożemy Ci w organizacji, formalnościach oraz Pozyskaniu Klientów