Wlewy witaminowe
- przygotowanie

POZNAJ PRZYGOTOWANIE DO KROPLÓWEK WITAMINOWYCH

Pierwszym krokiem w drodze do zabiegu kroplówki witaminowej jest uzupełnienie formularza, który otrzymasz po umówieniu wizyty. Znajduje się on tutaj. Możesz wypełnić go i odesłać przez stronę internetową, ale również za pośrednictwem drogi mailowej (na adres info@wlewywitaminowe.pl) lub przekazać osobiście w placówce. Pozwala on określić czy przyjmujesz jakieś leki uniemożliwiające wykonanie kroplówki witaminowej oraz czy występują alergie na któryś ze składników wlewu. 

Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Co możemy jedynie zasugerować – warto na dwa dni przed badaniem przyjmować dużą ilość płynów (nie mniej niż 2 litry dziennie). Ludzki organizm bowiem w 70% składa się z wody, która odpowiada za transport składników odżywczych w mięśniach i tkankach. Tym samym możemy sprawić, aby działanie kroplówki było spotęgowane, zapewnić jej łatwiejsze dotarcie oraz działanie.

Kroplówki witaminowe trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu, czyniąc ich działanie szybkim, komfortowym oraz skutecznym. Dla porównania wszelkie preparaty przyjmowane doustne, w postaci tabletek, przyswajane są jedynie w 10-30%.

Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej