Wlewy witaminowe
- dla kogo?

Kroplówki witaminowe dla każdego z Nas!

Czasy, w których korzystanie z kroplówek witaminowych przeznaczone było jedynie dla określonej, wąskiej grupy osób odeszły już do lamusa. Wlewy dożylne stosowane są coraz powszechniej przez setki tysięcy ludzi na całym świecie.

Kroplówki witaminowe stosowane są zarówno profilaktycznie, jak i w leczeniu jednostek chorobowych, ale także przeciwstarzeniowo. Poddanie się takiej kuracji pozwoli na efektywne zniwelowanie dolegliwości i uciążliwych objawów, których nie udało się wyeliminować tradycyjnym leczeniem.

Z jednej strony oferujemy terapie dla osób zmagających się z problemami natury psychologicznej: braku energii do życia, przemęczeniem, stresem, zaburzeniami koncentracji, jak również problemami dermatologicznymi i typowo estetycznymi, jak: trądzik, przebarwienia cery, blizny, redukcja zmarszczek, wypadanie włosów. Z drugiej strony oferujemy pomoc w zmaganiu się i przezwyciężeniu ciężkich chorób układu krążenia, chorób neurologicznych oraz terapii onkologicznej. 

Kroplówki witaminowe trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu, czyniąc ich działanie szybkim, komfortowym oraz skutecznym. Dla porównania wszelkie preparaty przyjmowane doustne, w postaci tabletek, przyswajane są jedynie w 10-30%.

Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skuteczność wlewów witaminowych

Skuteczność wlewów witaminowych 100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów! Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie

Dowiedz się więcej

Co to są wlewy witaminowe

Co to są wlewy witaminowe? Wchłanialność wlewów witaminowych wynosi 100% Wlewy witaminowe stanowią wybawienie dla zanieczyszczonych smogiem, tytoniem, kofeiną, brakiem ruchu i złą dietą organizmów.

Dowiedz się więcej