Wlewy witaminowe
- negatywne opinie

negatywne głosy na temat kroplówek witaminowych

Na przeróżnych forach internetowych można spotkać się z negatywnymi głosami dotyczącymi kroplówek witaminowych:

W nawiązaniu do powstałego problemu Nasi eksperci (kadra lekarzy specjalistów oraz dietetyków klinicznych) postanowiła zagłębić się w ten temat i ustalić co tak naprawdę mogło być przyczyną negatywnych opinii dotyczących dożylnej terapii witaminowej wśród pacjentów. 

DLACZEGO WLEWY WITAMINOWE MOGĄ NIE ZADZIAŁAĆ?
wszystko w swoim czasie

Należy pamiętać, że szybkość uzyskania efektu działania wlewu witaminowego zależy przede wszystkim od rodzaju wybranej kroplówki. W przypadku terapii typowo energetycznych, tj.  na kaca, wspomagających pamięć i koncentrację oraz tych eliminujących stres i przemęczenie, efekty widoczne są niemal natychmiast po przyjęciu wlewu. Stan ten utrzymuje się do kilku dni po podaniu. Nie należy jednak oczekiwać, że przy problemach zdrowotnych jeden wlew witaminowy rozwiąże nasz problem. Jego zadaniem bowiem jest wspomaganie określonych procesów, jak: odchudzanie, walka z przewlekłymi dolegliwościami, czy uroda. Chcemy przecież uzyskać długotrwały efekt działania, a jedyną drogą jest stopniowa poprawa stanu naszego organizmu i usprawniania jego procesów. Działanie kroplówek uzależnione jest również od wielu czynników,  takich jak: wiek i płeć pacjenta, tryb życia, używki., rodzaj wykonywanej pracy, stopień narażenia na stres, czy poziom wyeksploatowania organizmu. Z reguły zalecane jest wykonanie serii czterech zabiegów terapii wlewu witaminowego, tak by móc zaobserwować i  utrwalić pożądany efekt.

ŹLE PRZYGOTOWANE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Podstawowym błędem w rozumowaniu jest także wrzucanie wszystkich gabinetów oferujących dożylne terapie witaminowe do jednego worka. Pamiętajmy, każda firma opracowuje swoje kompozycje kroplówek witaminowych oraz ma swoich producentów tychże wlewów, którzy mogą być niecertyfikowani w tym zakresie. Uzyskany efekt jest bezpośrednio związany ze składem podanej formuły witamin, minerałów i składników odżywczych. Kroplówka w jednym gabinecie nie równa się tej w drugim, mimo zbliżonych nazw czy przeznaczenia. Przy wyborze gabinetu, w którym poddacie się Państwo terapii witaminowej warto przyjrzeć się oferowanej jakości kroplówek. Na rynku jest wiele gabinetów medycyny estetycznej, oferujących wlewy witaminowe jako coś dodatkowego w swoim zakresie świadczeń, ale takie są placówki, które skupiają się jedynie na efektywności swoich wlewów i to jest ich priorytetem działania. 

Producentem każdego z wlewów witaminowych podawanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Kroplówki są autorskimi recepturami sporządzonymi przez zespół lekarzy specjalistów oraz dietetyków, dostosowanymi do konkretnych potrzeb pacjentów. Każdy z worków z  kroplówką posiada odpowiednie oznaczenia potwierdzające jego oryginalność.

UWAGA! Pamiętaj, że kroplówka nie jest naturalnym sposobem odżywania, dlatego też nie może zupełnie zastąpić zdrowej diety.
Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej