Wlewy witaminowe
- bezpieczeństwo

zapewniamy bezpieczeństwo zabiegu kroplówki witaminowej

Pierwszym i podstawowym pytaniem jakie Ci się nasuwa jest zapewne – czy podanie witamin w formie wlewu dożylnego jest bezpieczne dla Twojego zdrowia? Oczywiście, pod warunkiem, że przeprowadzone jest w odpowiedniej formie przez wykwalifikowany personel medyczny.

  1. Każdy z pacjentów przed wykonaniem zabiegu kroplówki witaminowej uzupełnia krótki formularz. Pozwala on na wyeliminowanie czynników ryzyka. Pacjent udziela odpowiedzi na pytania dotyczące posiadanych alergii oraz przyjmowanych w danym czasie leków. Ponadto przy wyborze opcji ZŁOTEJ i SREBRNEJ formularz zawiera również pytania dotyczące stanu zdrowia i przebytych chorób, tak aby móc dobrać kroplówkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.
  2. Składy wszystkich oferowanych przez Nas kroplówek stworzone zostały przez zespół lekarzy specjalistów oraz dietetyków z uwzględnieniem szczególnych potrzeb pacjentów.
  3. Wszystkie składniki kroplówek: witaminy, składniki odżywcze, minerały, aminokwasy są to pierwiastki kwalifikowane jako niezbędne dla życia i zdrowia oraz prawidłowego funkcjonowania Naszego organizmu.
  4. Umożliwiamy przywrócenie maksymalnej wydajności i sprawności dzięki dożylnemu dostarczaniu również tych składników, których organizm nie jest w stanie sam wyprodukować
Kroplówki witaminowe trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu, czyniąc ich działanie szybkim, komfortowym oraz skutecznym. Dla porównania wszelkie preparaty przyjmowane doustne, w postaci tabletek, przyswajane są jedynie w 10-30%.
Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skuteczność wlewów witaminowych

Skuteczność wlewów witaminowych 100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów! Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie

Dowiedz się więcej