Chcesz otworzyć gabinet w swoim mieście?

We wszystkim Ci pomożemy! Mamy dla Ciebie dwa warianty współracy.

FRANCZYZA

Klienci już pierwszego dnia!

Interesuje Cię temat wlewów witaminowych? Chcesz otworzyć gabinet w swoim mieście? A może masz już w swojej ofercie wlewy i chcesz pozyskać dodatkowych, stałych klientów? Skontaktuj się z Nami, a my pomożemy Ci we wszystkich formalnościach.

Chcesz otworzyć własny biznes? Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania! W ramach franczyzy proponujemy gotowy biznesplan celem uzyskania dotacji lub dofinansowania z urzędu pracy. 

Szczegółowe warunki dotyczące opłat ustalane są w zależności od miasta, po zapoznaniu się z aktualną sytuacją na rynku danej miejscowości. Wymagania dotyczące kapitału, potencjału osób, miasta i lokalu ustalane są indywidualnie. Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 23 000 zł (w przypadku otwarcia wielu gabinetów opłata jest negocjowalna). Franczyza mini zwolniona jest z opłaty wpisowej, płacisz tylko niewielki abonament za gwarancję pierwszych miejsc w wyszukiwarkach i pozyskanie nowych, stałych klientów.

W ramach obu współpracy oferujemy również wsparcie marketingowe i merytoryczne, specjalistyczne oprogramowanie, wspólny budżet marketingowy, gwarancje wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych w Państwa mieście, a także wyłączność na daną miejscowość.

Dzięki temu, że istniejemy w internecie na pierwszych pozycjach od przeszło 3 lat, masz możliwość sprawdzenia liczby potencjalnych klientów jeszcze przed podpisaniem umowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy lub chcesz uzyskać bardziej obszerne informacje dotyczące franczyzy, skontaktuj się z nami mailowo na adres info@wlewywitaminowe.pl

Przystąpienie - opłata jednorazowa w kwocie 23 000 zł* zawiera:

*Franczyza mini zwolniona z opłaty wpisowej

Opłata miesięczna od 1500 zł (uzależniona m. in. od wielkości miejscowości)

Umożliwiamy otwarcie gabinetu w każdym mieście!

Franczyza mini - dla osób posiadających już w swojej ofercie wlewy witaminowe oferujemy możliwość mini franczyzy polegającej na pozyskiwaniu i przekazywaniu klientów
Zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt z naszej strony*.

*Skontaktujemy się z wybranymi osobami