Kroplówki witaminowe
na odchudzanie

Niedobór witamin a odchudzanie

Witaminy i minerały są niezbędne, aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Wszelkie diety redukcyjne natomiast niosą ze sobą ryzyko pozbawienia organizmu potrzebnych składników odżywczych, a tym samym zaburzenia pracy hormonów, które przecież odpowiadają za szybkość naszego metabolizmu.

Przy niedoborach witamin praca nad sylwetką jest trudna. Ich zbyt niski poziom skutkuje zaburzeniami gospodarki insulinowej, a tym samym sprzyja nadprogramowemu gromadzeniu zapasowej tkanki tłuszczowej i upośledza jej spalanie. 

Na rynku oferowanych jest wiele preparatów witaminowych na zrzucenie wagi, natomiast pamiętajmy, samo zażywanie tabletek odchudzających nic nie daje. Nie zapewniają one bowiem odpowiedniego wchłaniania. 

Wlewy witaminowe
a odchudzanie

Dożylne wlewy witaminowe zapewniają stuprocentową wchłanialność składników odżywczych w organizmie. Polecane są osobom, które prowadzą zubożałą, niskokaloryczną dietę, ale także tym które intensywnie trenują, celem uzupełnienia deficytów witaminowych. 

Witaminy biorą udział w procesach metabolicznych przetwarzania kwasów tłuszczowych i spalania węglowodanów, tym samym umożliwiają wzmożoną utratę tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z okolicy ud i brzucha. Minerały zapobiegają odkładaniu się zbędnego tłuszczu oraz łagodzą uczucie odczuwanego głodu. 

Ponadto odpowiedni zestaw witamin i minerałów wspomaga sprawne działanie tarczycy, która w wielu przypadkach swoim nieprawidłowym funkcjonowaniem wpływa na przyrost masy ciała. Również witaminy biorą udział w syntezie noradrenaliny, która z kolei reguluje proces magazynowania tłuszczów w organizmie.   

Skorzystaj z działania Kroplówki POMARAŃCZOWEJ i ciesz się smukłą sylwetką! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej