Masz pytania związane z kroplówkami witaminowymi?

Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości

Wlewy witaminowe stanowią wybawienie dla zanieczyszczonych smogiem, tytoniem, kofeiną, brakiem ruchu i złą dietą organizmów. Odpowiednia suplementacja bowiem, pozwala na niemal natychmiastowe odzyskanie energii a także kompleksową regenerację, odbudowę i poprawę funkcjonowania całego naszego ciała.

Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie stężenie pierwiastków we krwi gwarantuje ich wysoką przyswajalność i efektywne wykorzystanie. Tym samym uzyskany efekt jest lepszy niż w przypadku stosowania preparatów doustnych.

Czasy, w których korzystanie z kroplówek witaminowych przeznaczone było jedynie dla określonej, wąskiej grupy osób odeszły już do lamusa. Wlewy dożylne stosowane są coraz powszechniej przez setki tysięcy ludzi na całym świecie. Kroplówki witaminowe stosowane są zarówno profilaktycznie, w leczeniu jednostek chorobowych oraz przeciwstarzeniowo.

Pierwszym krokiem w drodze do zabiegu kroplówki witaminowej jest uzupełnienie formularza, który otrzymasz po umówieniu wizyty. Znajduje się on tutaj. Możesz wypełnić go i odesłać przez stronę internetową, ale również za pośrednictwem drogi mailowej lub przekazać osobiście w placówce.

Procedura przeprowadzana jest w gabinecie zabiegowym. Czas trwania pojedynczego podania kroplówki witaminowej to około 30 minut. Zabieg poprzedza badanie ciśnienia krwi pacjenta. Każdy z wlewów dożylnych podawany jest przez wysoko wykwalifikowaną pielęgniarkę z zachowaniem zasad bhp.

Samo podanie kroplówki przez pielęgniarkę wiąże się jedynie z założeniem wenflonu do żyły. Bez obaw, wybraliśmy igłę najcieńszą z możliwych, dzięki czemu wkłucie dla większości pacjentów przebiega bez żadnych dolegliwości bólowych, zdecydowanie w większym komforcie niż przy poborze krwi.

Witamina C jest składnikiem odgrywającym kluczowe znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, wykorzystywana jest w medycynie w rozmaity sposób. Kwas askorbinowy jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Pierwszym i podstawowym pytaniem jakie Ci się nasuwa jest zapewne – czy podanie witamin w formie wlewu dożylnego jest bezpieczne dla Twojego zdrowia? Oczywiście, pod warunkiem, że przeprowadzone jest w odpowiedniej formie przez wykwalifikowany personel medyczny.

Efekty widoczne są już po pierwszej kroplówce. Działanie zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj wlewu witaminowego, wiek i płeć pacjenta, poziom wyeksploatowania organizmu, tryb życia, w tym: rodzaj wykonywanej pracy, stopień narażenia na stres, używki.

Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają najwyższe normy jakości, zdecydowanie przewyższające te, które stosowane są dla suplementów doustnych. W skład naszych kroplówek wchodzą składniki odżywcze: witaminy, aminokwasy oraz minerały niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy po prostu nie da się wyjść z domu, a pomoc jest niezbędna. Rozumiemy każdą sytuację, niezależnie czy chodzi o: niepełnosprawność, niechęć do wychodzenia z domu, obawa przed kontaktem z chorymi, niemożność, ze względu na stan poimprezowy.

Możliwe jest również skorzystanie z opcji transportu do gabinetu wlewów witaminowych. Wysłany przez Nas kierowca zawiezie Cię na umówioną wizytę dożylnej terapii witaminowej, a po jej zakończeniu odwiezie Cię bezpośrednio do domu. Oszczędź sobie czasu zbędnego oczekiwania na przyjazd taksówki.

Na przeróżnych forach internetowych można spotkać się z negatywnymi głosami dotyczącymi kroplówek witaminowych: wlewy witaminowe nie działają, wlewy witaminowe oszustwo, wlewy witaminowe niebezpieczne dla zdrowia, wlewy witaminowe brak efektów.

Pierwszym krokiem jest oczywiście umówienie terminu zabiegu. Wizytę możesz umówić: przez stronę internetową, mailowo, telefonicznie, osobiście w placówce. Przed przystąpieniem do zabiegu kroplówki witaminowej należy wykonać podstawowe badania krwi.

Interesuje Cię temat wlewów witaminowych? Chcesz otworzyć gabinet w swoim mieście? Skontaktuj się z Nami, a my pomożemy Ci we wszystkich formalnościach. Chcesz otworzyć własny biznes? Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania!