Kroplówki witaminowe
na kaca

Wlewy witaminowe
a kac

Kac, czyli zatrucie alkoholowe, jest efektem ubocznym spożycia nadmiernej ilości napojów wysokoprocentowych. W konsekwencji, w organizmie powstają szkodliwe i toksyczne substancje, które skutkują zazwyczaj: silnym bólem głowy i często również brzucha, nudnościami, wrażliwością na bodźce zewnętrzne, silnym pragnieniem oraz rozdrażnieniem i zaburzeniami koncentracji, co zawsze wpływa negatywnie na nasze samopoczucie.

Alkohol powoduje obniżenie poziomu glukozy oraz niekorzystne zmiany zmiany w stężeniach elektrolitów. Warto wspomóc swój organizm i pozwolić mu wrócić do prawidłowego funkcjonowania w najbardziej naturalny z możliwych sposobów – z pomocą wlewów z witamin.

Kroplówki witaminowe zapewniają odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, który utracił on wskutek zeszłonocnej imprezy. Podstawowym ich działaniem jest natychmiastowe oczyszczenie wątroby z substancji toksycznych. Kroplówki oprócz witamin i minerałów posiadają w swoim składzie również glukozę, która pomaga postawić na nogi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Przewaga dożylnych wlewów witaminowych nad innymi farmaceutykami na kaca

Na rynku farmaceutycznym jest wiele środków, których zadaniem, z założenia, jest zwalczenie kaca. Według producenta mają one na celu wspomaganie procesów fizjologicznych po spożyciu alkoholu. W ich skład wchodzą różnego rodzaju minerały i składniki odżywcze. Występują one w postaci tabletek lub płynów. Suplementacja tego typu jednak nie jest jednak dobrą drogą do uzyskania pożądanych efektów. Po pierwsze, suplementy w formie doustnej mają nieznaczny stopień wchłaniania, bowiem zaledwie od 20 do 30%. Dożylne wlewy zapewniają wchłanialność na poziomie 100%!

Po drugie, działanie kroplówki witaminowej jest natychmiastowe, od razu stawia nas ona na nogi. Z racji konieczności przejścia suplementów doustnych przez układ pokarmowy czas ich działania jest opóźniony, musimy poczekać na efekty.

Nawiązując do zaangażowania w cały proces systemu trawiennego, pojawia się trzeci argument, przemawiający za wyższością wlewów z witamin na kaca. Omijają one, wrażliwy po zakrapianej imprezie, żołądek. Tym samym nie narażają nas na dodatkowe nieprzyjemności i niespodzianki z jego strony. 

Skorzystaj z działania Kroplówki CZARNEJ i szybko przegoń kaca! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej