Kroplówki witaminowe
na włosy i paznokcie

Wlewy witaminowe
a włosy

Witaminy pozwalają na uzyskanie trwałych efektów, ponieważ działają zarówno na sam włos jak i na metabolizm jego cebulki. Uczestniczą one w procesie rozwoju włosa przyspieszając jego wzrost i chroniąc przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Wpływają również na pigmentację, dzięki czemu kolor wydaje się żywy, jak świeżo po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Jako, że witaminy i minerały działają także na zewnętrzną warstwę skóry głowy, doskonale sprawdzają się przy leczeniu łysienia plackowatego jak i androgenicznego. Oczywiście pozytywny wpływ witamin nie jest widoczny tylko w przypadku wzmożonego wypadania włosów.

Są one również dedykowane osobom, których włosy są matowe i wysuszone, np. przez częste mycie, prostowanie lub farbowanie, chcącym zapewnić swoim włosom zdrowy i lśniący wygląd oraz ich dużą objętość. Zyskaj wymarzone włosy dzięki odpowiednio skomponowanej formule witamin i minerałów.

Wlewy witaminowe
a paznokcie

Jeśli potrzebujesz ratunku dla swoich paznokci jedynym sposobem jest dostarczenie im odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Zniszczone paznokcie objawiają się najczęściej łamliwością, rozwarstwianiem, są matowe oraz nawet podatne na różnego rodzaju choroby.

Na osłabionej płytce mogą pojawiać się także białe przebarwienia oraz prążki. Nie martw się jednak, nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet gdy Twoje paznokcie są w opłakanym stanie, np. po zdjęciu manicure żelowego, witaminy pomogą Ci przywrócić ich świetność. Co więcej, efekt ich działania jest długofalowy.

Dzięki odpowiedniej dawce witamin i składników odżywczych wzmocnisz płytkę paznokcia, zapewnisz mu odpowiedni poziom nawilżenia, a tym samym gładkości, a także wspomożesz ich szybki wzrost.

Skorzystaj z działania Kroplówki RÓŻOWEJ i ciesz się bujnymi włosami oraz mocnymi paznokciami! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ