Kroplówki witaminowe
na trądzik i przebarwienia

Wlewy witaminowe
a trądzik

Witaminy i minerały świetnie wpływają na stan skóry twarzy. Zostało udowodnione naukowo, że doskonale sprawdzają się przy leczeniu chorób skóry oraz są absolutnie nieocenione w leczeniu trądziku, zarówno u osób w wieku dojrzewania jak i u dorosłych. Niejednokrotnie przyczyną trądziku, wyprysków, czy mało-estetycznych zmian skórnych jest zła pielęgnacja twarzy, niezdrowy tryb życia, stres, czy zanieczyszczenia, co powoduje powstanie na cerze wolnych rodników. Zadaniem witamin jest ich zwalczenie. Dodatkowo też pomagają pozbyć się bakterii, które są bezpośrednim powodem powstawania bolących pryszczy.

Witaminy charakteryzują się silnym działaniem przeciwzapalnym, łagodzą podrażnienia skóry i działają na nią w sposób kojący. Przyspieszają gojenie ran, więc pozwalają na szybsze pozbycie się wyprysków. 

Ponadto bardzo ważną funkcją witamin i minerałów w leczeniu trądziku jest zmniejszanie łojotoku i zapobieganie utlenianiu się sebum na powierzchni skóry twarzy. W konsekwencji Nasza cera nie będzie się tak błyszczeć, będzie mniej tłusta, a tym samym zdrowsza.

Wlewy witaminowe
a przebarwienia skóry, blizny
i rozstępy

Cera naczynkowa, skłonna do przebarwień, czy cera trądzikowa jest niezwykle wymagająca. Na każdym kroku, przy wyborze produktu do jej pielęgnacji, trzeba uważać. Chodzi bowiem o to, żeby nie podrażnić dodatkowo i tak już delikatnej i zmęczonej skóry twarzy, a załagodzić ten niekorzystny dla niej stan. Witaminy polecane są osobom posiadającym problem z pękającymi naczynkami, bowiem wzmacniają układ krwionośny. Dzięki jego wzmocnieniu komórki są lepiej dotlenione, a skóra robi się jaśniejsza i bardziej promienna.

Witaminy i minerały odpowiadają za niwelowanie różnego rodzaju przebarwień oraz poprawę kolorytu skóry. Zmiany pigmentacyjne skóry dotyczą również osób borykających się z problemem trądziku. Nawet wygojony już wyprysk pozostawia po sobie ślad na skórze w postaci przebarwienia. Wlewy witaminowe pozwalają na rozjaśnienie niekorzystnych zmian w pigmentacji cery. Dzięki temu, każdy z nas będzie mógł cieszyć się cerą o wyrównanym kolorycie.

Co więcej, witaminy wykorzystywane są również przy niwelowaniu rozstępów oraz zapobieganiu powstawania nowych. Każdy krem zawiera je w swoim składzie, natomiast jak wiadomo ich wchłanialność z kremów jest zdecydowanie mniejsza niż przez podanie witamin w formie dożylnej.

Skorzystaj z działania Kroplówki RÓŻOWEJ i ciesz się bujnymi włosami oraz mocnymi paznokciami! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej