KROPLÓWKA RÓŻOWA

Kroplówka RÓŻOWA została stworzona z myślą o przywróceniu i utrwaleniu Twojego naturalnego piękna.

Witaminy i minerały zawarte w jej formule dają spektakularny efekt estetyczny!

Wskazania:

Spraw, aby Twoja cera promieniała

Witaminy posiadają właściwości antyoksydacyjne, zwalczają wolne rodniki, poprawiają gospodarkę wodną organizmu, a także wspomagają eliminację toksyn. Czyli  wszystko co dla Twojej skóry jest zbawienne! Kroplówka RÓŻOWA odpowiada za nawilżenie skóry, a tym samym jej wygładzenie, jak również za wzmocnienie jej elastyczności, czyli maksymalne ujędrnienie. Dodatkowo witaminy i minerały stymulują produkcję, tak ważnego dla Twojej skóry kolagenu. Dzięki temu opóźniają procesy starzenia oraz zapobiegają powstawaniu nowych  zmarszczek, a te już obecne w znacznym stopniu niwelują. Wlew ten polecany jest osobom zmagającym się ze zmianami trądzikowymi oraz przebarwieniami skóry. Niszcząc wolne rodniki przyczynia się do eliminacji zanieczyszczeń skóry oraz łagodzi stany zapalne. A jak wiadomo, czysta cera jest równoznaczna z cerą wolną od wyprysków. Poza łagodzeniem zmian trądzikowych skład wlewu pozytywnie wpływa na wyrównywanie kolorytu skóry niwelując powstałe plamy i przebarwienia. Kroplówka RÓŻOWA poprawia również ogólną kondycję skóry. Sprawia, że cera jest jaśniejsza i zdrowsza. Ponadto łagodni ona zmiany skórne spowodowane nadmiernym opalaniem. 

Przeczytaj więcej o zbawiennym wpływie wlewów z witaminą C dla Twojej skóry tutaj.

Dodaj swoim włosom objętości i blasku!

Witaminy i minerały od zawsze traktowane były jako najlepsza broń przeciw wypadaniu włosów. Jednak suplementy doustne, mimo nawet trafnego składu, nie zapewnią nigdy tak pożądanych efektów jak podanie ich w formie dożylnej. Skład kroplówki RÓŻOWEJ wpływa na prawidłowy metabolizm cebulek włosów i komórek nabłonka skóry głowy. Sprawia, że włosy stają się silniejsze i gęstsze oraz znacznie redukuje ich wypadanie.

Witaminy i minerały uczestniczą i przyspieszają procesy rozwoju i wzrostu włosa, poprawiają jego pigmentację (przez co kolor staje się ożywiony, a włosy lśniące), zapobiegają powstawaniu łupieżu, a także umacniają włos, chroniąc go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Kroplówka witaminowa jest również świetnym sposobem na walkę z łysieniem plackowatym i androgenicznym.

Zapomnij o słabych
i łamliwych paznokciach!

Potrzeba regeneracji paznokci wynika najczęściej ze skłonności do ich obgryzania, przebytej kuracji antybiotykowej lub zdjęcia manicure w postaci akrylowej, żelowej lub nawet hybrydowej. W każdym z tych przypadków odnotowujemy osłabienie płytki paznokciowej, która wykazuje znacznie mniejszą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także często skłonność do rozwarstwiania. 

Formuła RÓŻOWA powoduje wzmocnienie paznokci, a także wpływa na ich szybszy wzrost. Zapewnia ona odpowiedni poziom gładkości i nawilżenia płytki paznokciowej.

kroplówka różowa

RÓWNIEŻ DLA PANÓW

Mogłoby się wydawać, że formuła wlewu skierowana jest głównie dla Pań. Nic bardziej mylnego. Z całego serca kroplówkę polecamy również PANOM!

Gęste, lśniące włosy, schludne paznokcie i promienna, zdrowa cera stanowią niezbite atuty każdego zadbanego mężczyzny. 

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka żółta

KROPLÓWKA ŻÓŁTA Kroplówka ŻÓŁTA  szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na liczne kontuzje stawów oraz seniorom – mężczyznom ze względu na wysokie ryzyko chorób układu krążenia,

Dowiedz się więcej

Kroplówka różowa

KROPLÓWKA RÓŻOWA Kroplówka RÓŻOWA została stworzona z myślą o przywróceniu i utrwaleniu Twojego naturalnego piękna. Witaminy i minerały zawarte w jej formule dają spektakularny efekt

Dowiedz się więcej

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej