Kroplówki witaminowe
na pamięć i koncentrację

Braki witamin
a problemy z pamięcią i koncentracją

Dobra pamięć i koncentracja silnie zależą zarówno od wypoczęcia,  dotlenienia mózgu oraz samopoczucia jak i zapasów witamin i składników odżywczych. Mózg człowieka, jak i cały jego organizm, wykazuje znaczne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Jednak zaopatrzenie go w odpowiednio dobrany zestaw składników odżywczych jest o tyle istotne, że komórki nerwowe, jako jedne z nielicznych, nie mają zdolności regeneracyjnych.

Przy niedoborach witamin dochodzi do szkodliwego działania wolnych rodników, co w konsekwencji przejawia się ich przedwczesnym starzeniem, zaburzeniami pamięci, nadmiernym wyczerpaniem umysłowym, kłopotami z koncentracją i problemami w przyswajaniu wiedzy.

Brak witamin i minerałów objawia się również zaburzeniami poznawczymi i spadkiem kondycji psychicznej. Długotrwałe niedobory z kolei przejawiać się mogą nawet depresją, czy zwiększyć ryzyko demencji.

Wlewy witaminowe
a pamięć i koncentracja

Dożylne wlewy z witamin polecane są uczniom, maturzystom, studentom, osobom starszym oraz wszystkim, który intensywnie pracują umysłowo. Witaminy i minerały zwiększając dopływ tlenu do mózgu usprawniają pracę układu nerwowego, tym samym poprawiając koncentrację i pamięć. Stanowią one ważną rolę w zachodzących procesach zapamiętywania i uczenia się.

Odpowiednio dobrane składniki odżywcze redukują bieżące uszkodzenia komórek mózgowych, gdyż biorą udział w produkcji mieliny, która z kolei chroni włókna nerwowe. 

Ponadto obniżają one poziom napięcia nerwowego i współtowarzyszą w wytwarzaniu metioniny, która odpowiedzialna jest za  nasz dobry nastrój. 

Skorzystaj z działania Kroplówki BIAŁEJ i ciesz się sprawnością umysłu! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ