KROPLÓWKA BIAŁA

Kroplówka BIAŁA została stworzona z myślą o studentach i uczniach w czasie wzmożonej nauki, osobach aktywnych zawodowo które gonią terminy zakończenia prac, ale także o seniorach celem zachowania witalności umysłu.

Wskazania:

Wspomóż swój umysł naturalnie!

Witaminy odgrywają istotną rolę w przekazywaniu impulsów oraz regeneracji komórek nerwowych. Są one niezbędne do procesów zapamiętywania, skupienia uwagi i kojarzenia faktów. Minerały wykazują właściwości antyoksydacyjne, a tym samym chronią układ nerwowy przed działaniem wolnych rodników. Dzięki temu łagodzą one stres i napięcie, wspomagają koncentrację i poprawiają pamięć. Kolejnym istotnym aspektem jest pomoc witamin i minerałów w procesach dotlenienia mózgu. Przyspieszają one przepływ krwi, dzięki czemu działa on na najwyższych obrotach. Pozwala to również na szybsze reakcje na bodźce zewnętrzne.

Kroplówkę serdecznie polecamy wszystkim studentom i uczniom w czasie sesji lub wzmożonej nauki do egzaminów zaliczeniowych, osobom które gonią terminy oddania prac projektowych, ale także seniorom celem utrzymania witalności i sprawności umysłu. Niedobór odpowiednich witamin bowiem, może prowadzić do przedwczesnego starzenia się komórek nerwowych.

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka brązowa

KROPLÓWKA BRĄZOWA Formułę BRĄZOWĄ polecamy zarówno prewencyjnie osobom szukającym dodatkowych źródeł ochrony przed infekcjami, jak również tym które są już w trakcie zmagania z chorobą

Dowiedz się więcej

Kroplówka błękitna

KROPLÓWKA BŁĘKITNA Kroplówka BŁĘKITNA została stworzona z myślą o przywróceniu Ci spokojnego, regenerującego i zdrowego snu! Umów wizytę w swoim mieście Wskazania: Trudności z zasypianiem

Dowiedz się więcej

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej