KROPLÓWKA CZARNA

Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po” w łóżku, warto oszczędzić sobie tej męczarni.

Wskazania:

Pożegnaj kaca!

Kroplówki witaminowe wykorzystywane są celem przywrócenia odpowiedniego nawodnienia organizmu, co pozwala na natychmiastowe pozbycie się szkodliwych produktów ubocznych alkoholu z krwi i tkanek.

Napoje wysokoprocentowe mają szkodliwe działanie na gospodarkę elektrolitową organizmu, bowiem wypłukują z niego niezbędne minerały. Odpowiednia dawka minerałów i witamin pozwala na pozbycie się toksyn, regenerację komórek oraz wzrost poziomu glukozy we krwi (a tym samym odzyskanie energii do działania). 

Mamy obecnie możliwość wyboru wielu suplementów dostępnych na rynku celem zwalczenia uciążliwego zatrucia alkoholowego. Jednak wiemy doskonale, jak wrażliwy bywa żołądek nazajutrz po zakrapianych imprezach. Każdy z dostępnych środków doustnych może zadziałać drażniąco na Twój żołądek. Wlewy dożylne, poza ogromnym plusem wynikającym z ich natychmiastowego działania, omijają natomiast układ pokarmowy, co czyni je bezpieczniejszym wyborem.

Dowiedz się więcej

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka granatowa

KROPLÓWKA GRANATOWA Nie wahaj się! Depresja jest chorobą, z którą należy walczyć. Pomóż sobie w najbardziej naturalny z możliwych sposobów. Umów wizytę w swoim mieście

Dowiedz się więcej

Kroplówka czerwona

KROPLÓWKA CZERWONA Kroplówka CZERWONA została stworzona z myślą o przywróceniu popędu seksualnego zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, a także by wspomóc naturalną prokreację

Dowiedz się więcej

Kroplówka niebieska

KROPLÓWKA NIEBIESKA Kroplówka NIEBIESKA skierowana jest zarówno do zawodowych sportowców i kulturystów, jak i osób trenujących amatorsko, chcących poprawić swoją formę, zdrowie i sylwetkę. Umów

Dowiedz się więcej