Kroplówki witaminowe
dla sportowców

Wlewy witaminowe
a energia i siła

Jeżeli intensywnie trenujesz lub szukasz chęci i energii do rozpoczęcia treningów zadbaj o odpowiednią dawkę witamin i minerałów. Jeśli odczuwasz intensywne zmęczenie mimo krótkotrwałego wysiłku, jesteś senny i apatyczny to prawdopodobnie cierpisz na niedobór konkretnych składników odżywczych. Spróbuj temu zapobiec i trenuj dłużej i intensywniej.

Dożylny wlew witaminowy dla sportowców pozwoli Ci zwiększyć efektywność swoich starań i wspomoże Twoją gospodarkę energetyczną. Umożliwi Ci on uzyskanie niemal natychmiastowej poprawy podstawowych funkcji organizmu i zredukuje zmęczenie. Witaminy i minerały odpowiadają również za poprawę krążenia. Poszerzają one naczynia krwionośne, co z kolei zwiększa przepływ krwi bogatej w składniki odżywcze do mięśni.

Ponadto, dzięki odpowiedniej kompozycji elektrolitów, zapewniają one odpowiedni poziom  nawodnienia organizmu, co jest niezwykle ważne podczas treningów. Kroplówki, dodatkowo do zestawu witamin i minerałów, posiadają w swojej formule także glukozę, która szybko postawi Cię na nogi i zachęci do działania. 

Wlewy witaminowe
a kondycja i wydajność

Witaminy i minerały poza doładowaniem energetycznym zapewniają również poprawę parametrów wytrzymałościowych. Właściwa formuła pozwala na odkrycie prawdziwych możliwości swojego ciała, a także na ich poprawę w błyskawiczny sposób. Kroplówki witaminowe dla sportowców polecane są oczywiście z założenia osobom wykonującym trening siłowy, ale także szczególnie osobom trenującym biegi długodystansowe, kolarstwo, czy pływanie.

Odpowiednio dobrane składniki odżywcze oraz właściwy poziom nawodnienia są szczególnie ważne i pożądane podczas długotrwałego wysiłku, tak by nie spadała wydolność organizmu a zmęczenie było możliwie jak najmniej odczuwalne.

Ponadto dożylne wlewy witamin zapewniają sprawniejszą regenerację organizmu pomiędzy treningami. Ograniczają one ból mięśniowy po długich i intensywnych treningach oraz zmniejszają  uszkodzenia  mięśniowe.

Skorzystaj z działania Kroplówki NIEBIESKIEJ i króluj na siłowni! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej