Jakie jest działanie wlewów witaminowych?

Zapewniona 100% wchłanialność!

Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie stężenie pierwiastków we krwi gwarantuje ich wysoką przyswajalność i efektywne wykorzystanie. Tym samym uzyskany efekt jest nieporównywalnie lepszy niż w przypadku stosowania jakichkolwiek preparatów doustnych.

Witaminowa kroplówka umożliwia szybkie uzupełnienie niedoborów płynów oraz składników odżywczych. Wykorzystanie formy wlewów dożylnych pozwala na pominięcie wszelkich ograniczeń ze strony układu pokarmowego, przez co biodostępność składników dostarczanych do organizmu jest większa, nieosiągalna dla suplementów podawanych doustnie. 

Kroplówki witaminowe trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu, czyniąc ich działanie szybkim, komfortowym oraz skutecznym. Dla porównania wszelkie preparaty przyjmowane doustne, w postaci tabletek, przyswajane są jedynie w 10-30%.

Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ