Przygotowanie do
kroplówki indywidualnej

Pierwszym krokiem jest oczywiście umówienie terminu zabiegu. Wizytę możesz umówić:

wykonanie badań diagnostycznych

Przed przystąpieniem do zabiegu kroplówki witaminowej należy wykonać podstawowe badania krwi. Dlaczego? Cel jest dwojaki:

Po pierwsze konieczne jest sprawdzenie Twojego stanu zdrowia. Przed wykonaniem zabiegu musimy zyskać pewność, że będzie on dla Ciebie bezpieczny. Większość klinik oferujących dożylne wlewy z witamin nie stosuje takiej procedury. Pozwalają pacjentowi wybrać jedynie już z góry narzucony skład kroplówki, bez wcześniejszego sprawdzenia i przeprowadzenia wywiadu dotyczącego jego zdrowia ustalając recepturę wlewu tylko na bazie domniemania. Pamiętajmy, że organizm ludzki jest tak niezwykle złożonym tworem, że poziom każdego z pierwiastków oraz każda choroba współtowarzysząca ma tutaj kluczowe znaczenie. Chcemy pomóc, nie zaszkodzić! 

Drugim plusem diagnostyki przed dożylnym wlewem witamin jest możliwość dobrania składu kroplówki specjalnie dla Ciebie! Zadbaj o to, aby Twój organizm dostał dokładnie to, czego potrzebuje, a kłopotliwe dolegliwości przestaną być problemem.

Badania wykonać można od poniedziałku do soboty w każdym z punktów poboru DIAGNOSTYKA. Po umówieniu się za zabieg otrzymują Państwo specjalny formularz, który należy wydrukować i wziąć ze sobą do laboratorium. Stanowi on swojego rodzaju skierowanie i uprawnia do bezpłatnego poboru krwi. Bardzo proszę również pamiętać, że na badania należy stawić się na czczo.

UWAGA! Badania należy wykonać najwcześniej miesiąc przed planowanym zabiegiem, tak aby były one aktualne, lecz nie póżniej niż 5 dni przed wlewem. Spokojnie, wraz z formularzem skierowania dostaniesz od nas podpowiedź, kiedy najlepiej udać się do laboratorium.

wysłanie wyników i uzupełnienie formularza

Wyniki są gotowe do odbioru już następnego dnia po wykonaniu badania. Nie musisz ich jednak odbierać osobiście. Dbamy o Twój czas! Podczas wykonywania badania krwi otrzymasz w DIAGNOSTYCE karteczkę z numerem badania. Swój wynik możesz sprawdzić na stronie internetowej laboratorium.

Wynik należy pobrać w formacie pliku pdf i wgrać tutaj. Pod tym linkiem dostępny jest również formularz dotyczący aktualnego stanu zdrowia i dolegliwości z jakimi zgłaszasz się do nas, który należy uzupełnić.

Jeżeli jednak odbierałeś wynik osobiście serdecznie prosimy o wysłanie jego skanu na adres mailowy: info@wlewywitaminowe.pl lub dostarczenie go do placówki, a my mailowo lub osobiście przekażemy Ci formularz do wypełnienia.

dobranie indywidualnej kroplówki przez lekarza

Współpracujemy z szeregiem specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych, diabetologii, neurologii oraz dietetyki. Na podstawie wyników badań oraz uzupełnionego przez Ciebie formularza i opisanych dolegliwości lekarz odpowiedniej specjalizacji dokonuje wyboru składników odżywczych, minerałów, aminokwasów oraz witamin do Twojej indywidualnie przygotowanej kroplówki!

zabieg wlewu dożylnego

Do zabiegu wlewu dożylnego obowiązuje odpowiednie przygotowanie, które możesz znaleźć tutaj. Po przybyciu do rejestracji na zabieg otrzymasz od nas kartę wlewów, wewnątrz której lekarz umieści informacje o składzie przygotowanej dla Ciebie kroplówki.

Sam zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut. Wykonywany jest przez wykwalifikowaną pielęgniarkę. Wykorzystaj tą chwilę, aby zrelaksować się w komfortowych warunkach i choć na chwilę oderwać się od codziennych zmartwień!

Po zabiegu od razu śmiało można powrócić do wykonywania wszelkich czynności, łącznie z prowadzeniem samochodu. Efekty zależą od rodzaju leczonej dolegliwości oraz składu kroplówki, jednak skuteczność większości z nich widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ