Skuteczność wlewów witaminowych

100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów!

Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie stężenie we krwi gwarantuje ich wysoką przyswajalność i efektywne wykorzystanie. Tym samym uzyskany efekt jest nieporównywalnie lepszy niż w przypadku stosowania jakichkolwiek preparatów doustnych.

Z reguły zalecane jest wykonanie serii czterech zabiegów terapii wlewu witaminowego. Efekty widoczne są już po pierwszej kroplówce. Działanie zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj wlewu witaminowego, wiek i płeć pacjenta, poziom wyeksploatowania organizmu, tryb życia, w tym: rodzaj wykonywanej pracy, stopień narażenia na stres, używki.

Głównym kryterium jest tu rodzaj wybranego wlewu witaminowego. Kroplówki typowo energetyczne, eliminujące stres i przemęczenie, na kaca lub te, wspomagające pamięć i koncentrację dają bardzo spektakularne efekty niemal natychmiast po ich podaniu. Ich skuteczność utrzymuje się do kilku dni po przyjęciu. Wspomagają one odżywienie organizmu oraz efektywność jego działań. 

Do drugiej grupy należą te wlewy, których zadaniem jest wspomaganie określonych procesów, jak: walka z przewlekłymi dolegliwościami, odchudzanie czy uroda. W tym przypadku zależy nam bowiem stopniowym i długotrwałym efekcie działania. 

Kroplówki witaminowe trafiają bezpośrednio do Twojego krwiobiegu, czyniąc ich działanie szybkim, komfortowym oraz skutecznym. Dla porównania wszelkie preparaty przyjmowane doustne, w postaci tabletek, przyswajane są jedynie w 10-30%.
Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skład wlewów witaminowych

Skład wlewów witaminowych Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków. Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają

Dowiedz się więcej