SKUTECZNOŚĆ WLEWÓW WITAMINOWYCH

SKUTECZNOŚĆ WLEWÓW WITAMINOWYCH

100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów!

Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie stężenie we krwi gwarantuje ich wysoką przyswajalność i efektywne wykorzystanie. Tym samym uzyskany efekt jest nieporównywalnie lepszy niż w przypadku stosowania jakichkolwiek preparatów doustnych.

Z reguły zalecane jest wykonanie serii czterech zabiegów terapii wlewu witaminowego. Efekty widoczne są już po pierwszej kroplówce. Działanie zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj wlewu witaminowego, wiek i płeć pacjenta, poziom wyeksploatowania organizmu, tryb życia, w tym: rodzaj wykonywanej pracy, stopień narażenia na stres, używki.

Głównym kryterium jest tu rodzaj wybranego wlewu witaminowego. Kroplówki typowo energetyczne, eliminujące stres i przemęczenie, na kaca lub te, wspomagające pamięć i koncentrację dają bardzo spektakularne efekty niemal natychmiast po ich podaniu. Ich skuteczność utrzymuje się do kilku dni po przyjęciu. Wspomagają one odżywienie organizmu oraz efektywność jego działań. 

Do drugiej grupy należą te wlewy, których zadaniem jest wspomaganie określonych procesów, jak: walka z przewlekłymi dolegliwościami, odchudzanie czy uroda. W tym przypadku zależy nam bowiem stopniowym i długotrwałym efekcie działania. 

Otwórz z nami swój gabinet

Pomożemy Ci w organizacji, formalnościach oraz Pozyskaniu Klientów