Kroplówki witaminowe
na nowotwory

WLEWY WITAMINOWE
A NOWOTWÓR

Każda z form leczenia chorób nowotworowych ma swoich zwolenników i przeciwników, również dożylna suplementacja witamin. Warto jednak zauważyć, że w ostatnich latach przeprowadzono wiele badań naukowych, przemawiających za słusznością prowadzenia terapii witaminowych u pacjentów onkologicznych, udowadniających ich pozytywny wpływ na zwalczanie komórek rakowych.

Wykazano powiązanie między oddziaływaniem witamin a hamowaniem podziałów komórek nowotworowych, a w części przypadków nawet ich unicestwianiem. Odpowiednie dawki witamin zmniejszają ryzyko zachorowań na nowotwory. Mogą one hamować początkowe fazy zmian tkanek, a w przypadku już istniejących guzów redukować ich wzrost, inwazyjność, a także zapobiegać tworzeniu się przerzutów. 

Ponadto z racji swojego szerokiego działania na układ krwionośny witaminy i minerały ograniczają rozrost naczyń, które jak wiadomo są transporterami substancji odżywczych do guzów nowotworowych. Co więcej, wchodzą one w rekcję z insuliną, co skutkuje zmniejszeniem produkcji cukrów zasilających obce komórki. Witaminy i minerały stymulują i mobilizują układ odpornościowy, a także zapobiegają replikacji zniszczonych już molekuł DNA. Pamiętajmy również, że spożycie wysokich dawek witamin cechuje się sporym bezpieczeństwem, czego nie można powiedzieć o chemicznych farmaceutykach. 

Wlewy witaminowe a efekty uboczne terapii nowotworowych

Chmioterapia i radioterapia uważane są za najbardziej wyniszczające dla organizmu formy leczenia. Ich silne działanie niszczące względem komórek nowotworowych odbija się również na zdrowych tkankach i jest dla nich toksyczne. Witaminy, jako antyoksydanty, mogą chronić zdrowe komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem leczenia onkologicznego. Warto podczas terapii antynowotworowych zaopatrzyć swój organizm w odpowiednie dawki witamin i minerałów, najlepiej w postaci dożylnych wlewów, bowiem zapewnia to stuprocentową wchłanialną podanych składników odżywczych, ale także forma płynna jest lepiej tolerowana przez chorego w trakcie chemioterapii. Jak wiadomo leczenie to również powoduje ogólne osłabienie organizmu.

Witaminy mają na celu zminimalizowanie nudności i wymiotów, a także przywrócenie sił do walki z chorobą. Rolą kroplówki witaminowej jest również wsparcie psychiczne poprzez dostarczenie odpowiedniej dawki energii, przywracającej chęci do walki, działania i przeciwdziałanie stanom depresyjnym. Pamiętajmy również, że niezwykle ważne jest odpowiednie wzmocnienie organizmu po zakończonej, niszczącej dla niego chemioterapii i radioterapii. 

Skorzystaj z działania Kroplówki SREBRNEJ i daj sobie dodatkową szansę! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skuteczność wlewów witaminowych

Skuteczność wlewów witaminowych 100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów! Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie

Dowiedz się więcej

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej