Skład wlewów witaminowych

Każda z oferowanych przez nas, autorskich, kroplówek jest efektem pracy zespołu lekarzy specjalistów oraz dietetyków.

Wszystkie składniki stosowane we wlewach witaminowych spełniają najwyższe normy jakości, zdecydowanie przewyższające te, które stosowane są dla suplementów doustnych.

W skład naszych kroplówek wchodzą składniki odżywcze:

  1. Witaminy – czyli składniki absolutnie niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, które nie są samodzielnie przez niego wytwarzane. To właśnie dzięki nim Nasz organizm działa jak sprawna, naoliwiona maszyna, sterują one bowiem procesami zachodzącymi w komórkach oraz służą do produkcji enzymów i hormonów. Witaminy mają wpływ na prawidłowe działanie układu nerwowego, krwionośnego, trawiennego oraz odpornościowego.
  2. Aminokwasy – czyli podstawowa jednostka budulcowa białek. Wchodzą w skład wszelkiego rodzaju preparatów kosmetycznych, suplementów długowieczności – poprawy pamięci i koncentracji, jak również wszelkich odżywek dla sportowców. Ich dożylne podanie jest najbardziej skutecznym sposobem suplementacji. Aminokwasy mają działanie odmładzające, regenerują bowiem elastynę i kolagen, przeciwstarzeniowe – wspomagają procesy myślowe, ale także budulcowe i odżywcze, co jest szczególnie ważne dla osób uprawiających sporty, gdyż pozwala na uzyskanie lepszych  efektów treningów oraz szybszą regenerację po nich. 
  3. Minerały – spośród 46 minerałów, aż 30 są to pierwiastki niezbędne do życia. Podobnie jak w przypadku witamin nie są one wytwarzane przez organizm, dlatego też tak ważne jest aby dostarczyć mu ich odpowiednią ilość. Mają one znaczący wpływ na jędrność i stan skóry, włosów i paznokci, wspomagają procesy odchudzania, odpowiadają za prawidłowa pracę funkcji poznawczych i odpowiednią regenerację organizmu.
UWAGA! Pamiętaj, że kroplówka nie jest naturalnym sposobem odżywania, dlatego też nie może zupełnie zastąpić zdrowej diety.
Dowiedz się więcej korzystając z naszych poradników

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skuteczność wlewów witaminowych

Skuteczność wlewów witaminowych 100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów! Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie

Dowiedz się więcej