Kroplówki witaminowe
na stres i przemęczenie

Braki witamin
a stres i zmęczenie

Z roku na rok żyjemy w coraz to większym biegu. Nasz codzienny grafik przeładowany jest obowiązkami, a nam brakuje czasu na sen, nie mówiąc już nawet o rozrywce, sporcie, czy zdrowej diecie. Stopniowo wydajność naszych działań spada, z racji braku sił i koncentracji. A wszystko to przez stres i zmęczenie, które są naturalną reakcją obronną organizmu przed zbyt intensywną pracę. Powodują one utratę energii, obniżony nastrój i zmniejszoną zdolność i motywację do jakichkolwiek działań.

Witaminy i minerały pełnią ważną rolę w regulacji metabolizmu ciała. Należy pamiętać, że organizm nie wytwarza ich samoistnie, ani ich nie magazynuje, dlatego należy mu je stale dostarczać. Niedobory minerałów są silnie związane z nadmierną reakcją stresową, stanami lękowymi, a także przyczyniają się do senności i apatii.

Witaminy mają również duże znaczenie jeśli chodzi o nasz nastrój. Ich braki wiążą się z podatnością na sytuacje stresowane, gorszym radzeniem sobie z nimi i zwiększoną na nie wrażliwością. Warto również pamiętać, że nie jest to problem, który należy bagatelizować. Stres może prowadzić do rozdrażnienia, drgawek, kołatania serca, bezsenności, depresji, a także wielu innych poważnych chorób ogólnoustrojowych.

Wlewy witaminowe
a stres i zmęczenie

Z racji zawrotnego tempa dzisiejszego życia brakuje nam czasu na najbardziej podstawowe czynności, które mogłyby zwalczyć stres oraz zmęczenie. Brak czasu na regenerację organizmu jest bezpośrednio związany z niedoborem witamin i minerałów. Jeśli nawet mimo przespanej nocy masz problemy ze wstaniem z łóżka, za dnia jesteś senny, osowiały i osłabiony jest to znak, że należy uzupełnić braki składników odżywczych.

Najlepszym sposobem na to są wlewy dożylne z witamin, bowiem zapewniają stuprocentową wchłanialność. Odpowiednia formuła witamin pozwala na zachowanie sprawności układu nerwowego i regulację pracy neuroprzekaźników. Wpływają one pozytywnie na redukcję stanu napięciowego, obniżając poziom stresu i aktywując procesy relaksacyjne organizmu.

Witaminy i minerały działają również antydepresyjnie i pozwalają utrzymać nerwy na wodzy poprzez naturalne wyciszenie,  nie tak jak w przypadku leków uspokajających – nie otumaniają.  Kroplówka zapewnia wręcz doładowanie energetyczne, a także zwiększa poczucie szczęścia przez aktywowanie odpowiednich substancji za to odpowiedzialnych, jak serotonina i dopamina.

Skorzystaj z działania Kroplówki FIOLETOWEJ i zrelaksuj się! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej