Kroplówki witaminowe
na libido i płodność

Przyczyny spadku libido

Decydującym elementem określającym poziom libido, czyli inaczej popędu seksualnego, są nasze własne odczucia. Przyczyn skutkujących obniżeniem libido może być wiele. Prowadząc przeładowany obowiązkami tryb życia, zmęczenie niejednokrotnie wygrywa z chęcią na zbliżenie i wpływa na utratę potencji. U mężczyzn dodatkowo dochodzi czynnik obawy przed upokorzeniem spowodowanym osłabieniem i zawodnością erekcji.

Poza zmęczeniem dochodzi również problem stresu lub nagłego braku pożądania w stosunku do partnera, co kończy się w wielu przypadkach szukaniem wymówek, aby nie współżyć. Przyczyną osłabienia wzwodu u mężczyzn są również choroby współtowarzyszące, jak np. nadciśnienie czy depresja. U kobiet obniżenie popędu seksualnego ma miejsce również w okresie menopauzy oraz ciąży.

Wlewy witaminowe
a libido

Na poziom libido mają wpływają przede wszystkim czynniki psychiczne oraz hormony. Jak wiadomo za regulację hormonów w Naszym organizmie odpowiedzialne są witaminy i minerały. Życiem seksualnym człowieka w głównym stopniu sterują gruczoły nadnerczy. Odpowiadają one bowiem za produkcję hormonów płciowych, które kierują procesami seksualnymi, ale również za odczuwanie bodźców przez nasz organizm.

Niezwykle ważną funkcją witamin jest również ich szerokie i dobroczynne działanie dla układu krwionośnego. Dbają one bowiem o kondycję naczyń krwionośnych i odpowiednią cyrkulację krwi. Na jakość naszego życia erotycznego znaczący wpływ ma również kondycja naszego organizmu. Odpowiednio skomponowany wlew dożylny pozwoli na zwiększenie energii i popędu seksualnego.

Problemy z płodnością

Problemy z  płodnością bardzo często związane są z przyczyną tak prozaiczną jak brak witamin i minerałów, jednak prowadzą do katastrofalnych skutków. Ich niedobór może procentować nie tylko zaburzeniami płodności, ale również impotencją.

Odpowiednie witaminy i minerały stymulują bowiem produkcję spermy, a ich niedobór może prowadzić do zaburzenia funkcjonowania jąder, a w konsekwencji nawet bezpłodności. Zbyt niski poziom niektórych witamin powoduje osłabienie organizmu i obniżenie jakości materiału genetycznego, i tu uwaga – nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet. Ponadto wraz z niedostatkiem witamin i minerałów występuje także obniżona produkcja męskich i żeńskich hormonów płciowych.

Wlewy witaminowe
a płodność

Uzupełnienie niedoboru witamin i minerałów jest pierwszym i podstawowym krokiem podczas starań o przyszłe potomstwo. Są one niezbędne do prawidłowej reprodukcji. W przypadku mężczyzn dożylne podanie witamin i minerałów wpływa pozytywnie na jakość produkowanej spermy. Plemniki są bardziej ruchliwe, zwiększona zostaje ich koncentracja oraz ruch postępowy, co zwiększa nasze szanse na zapłodnienie.

Ponadto witaminy wpływają na ochronę nasienia przez szkodliwymi czynnikami, które napotka na swojej drodze. Dodatkowo odpowiednia dawka witamin rozwiązuje  kłopoty z potencją, umożliwia prawidłowe przekazywanie impulsów nerwowych, które z kolei sterują procesami erekcji. W przypadku kobiet witaminy regulują poziom fitoestrogenów, które wpływają na prawidłową pracę jajników.

Skorzystaj z działania Kroplówki CZERWONEJ i ciesz udanym życiem seksualnym oraz przyszłym potomstwem! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ