Kroplówki witaminowe
na bezsenność

Braki witamin
a problemy ze snem

Zaburzenia snu są dolegliwością coraz bardziej powszechną. Z racji swojej uciążliwości wiele osób sięga po farmakologiczną drogę leczenia – środki nasenne, a także udaje się do psychologów. Tymczasem warto może postawić na naturalną metodę walki z problemem, jaką jest odpowiednia suplementacja. 

Braki witamin i minerałów skutkują trudnościami z zasypianiem, przerywanym, krótkim snem oraz niemal ciągłym uczuciem niewyspania, przez co utrudniają normalne funkcjonowanie. Co więcej, bez odpowiedniej dawki snu, nie dajemy naszemu organizmowi szans na regenerację sił i gospodarki biochemicznej, co między innymi przyspiesza procesy starzenia. 

Niewyspanie wyzwala również stres i brak wydajności w ciągu dnia. Niejednokrotnie pojawiają się także poważne powikłania w postani depresji, czy uzależnienia od alkoholu lub tabletek nasennych. Dolegliwości zazwyczaj nasilają się wraz z wiekiem i częściej dotykają kobiet. 

Wlewy witaminowe
a bezsenność

Jeżeli wyeliminowaliśmy już wszystkie negatywne nawyki, mogące przyczyniać się do problemów z zasypianiem, jak np. objadanie się na noc, problemy z niedrożnością nosa i oddechem, picie mocnej kawy w dużych ilościach, oglądanie telewizji w łóżku, czy wietrzenie pokoju, warto zaopatrzyć swój organizm w odpowiednią dawkę witamin i minerałów, aby pozbyć się uciążliwego problemu zaburzeń snu. 

Najlepszym sposobem suplementacji witamin w walce z bezsennością są dożylne wlewy składników odżywczych.

Witaminy i minerały mają duże znaczenie dla procesu zdrowego snu. Odpowiadają one za regulację naszego okołodobowego rytmu. Odpowiednia ich formuła skutkuje poprawą cyklu sen-czuwanie podczas samego już spania. Pozwala to cieszyć się głebokim i smacznym snem przez całą noc.

Skorzystaj z działania Kroplówki BŁĘKITNEJ i śpij jak niemowlę! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Skuteczność wlewów witaminowych

Skuteczność wlewów witaminowych 100% wchłanialność składników odżywczych, minerałów, witamin i aminokwasów! Dzięki dożylnym wlewom składniki kroplówek trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Ich wysokie

Dowiedz się więcej