Kroplówki witaminowe
oczyszczające organizm

Wlewy witaminowe
a toksyny i smog

Wlewy witaminowe zawierają składniki odżywcze, które niezbędne nam są w procesie detoksykacji organizmu. Wspomagają one jego pracę zapewniając mu równowagę gospodarczą, a także wykazują działanie odkażające. Pamiętaj, że nawet jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, a Twoja dieta jest zbilansowana i tak potrzebujesz wsparcia witamin. W ciele bowiem gromadzą się zanieczyszczenia pochodzące z powietrza – spaliny samochodowe, smog, oraz te z gleby – przyjmowane z jedzeniem pestycydy czy metale ciężkie.

Zadbaj o systematyczne oczyszczenie swojego organizmu z toksyn. Witaminy sprzyjają usuwaniu wszystkich wyżej wymienionych substancji szkodliwych oraz wolnych rodników, które przyczyniają się do uszkodzeń DNA komórek, co w konsekwencji może prowadzić nawet do chorób nowotworowych.

Dodatkowo, dzięki usuwaniu utleniaczy zapobiegają one procesom starzenia się skóry oraz wspomagają wątrobę. Szczególną uwagę na oczyszczenie organizmu powinny zwrócić uwagę osoby borykające się z problemami żołądkowo-jelitowymi. Odpowiednia dawka witamin i minerałów likwiduje zaparcia, oczyszcza jelita, usuwa toksyczne substancje oraz wspomaga przemianę materii. Podane w formie wlewu dożylnego powinny być również stosowane przy leczeniu rozmaitych form zatruć w tym również ostrych i przewlekłych. Ważnym funkcją witamin i minerałów jest również działanie wirusobójcze. Są one niezbędne w leczeniu wielu chorób i infekcji działając w obronie naszych tkanek. Kroplówki witaminowe pozwolą Ci cieszyć się pełnią zdrowia oraz sprawią, że poczujesz się lżejszy i naładowany pozytywną energią.

Wlewy witaminowe
a nałogi

Kawa, alkohol, narkotyki i papierosy towarzyszą nam w codziennych zmaganiach z rzeczywistością. Wiele poradników mówi o tym jak istotną rolę w pozbywaniu się nałogu odgrywa zdrowa dieta, a konkretnie witaminy i składniki odżywcze w niej zawarte. W wielu klinikach na całym świecie pacjenci uzależnieni od różnego rodzaju używek otrzymują leczenie właśnie odpowiednio skomponowaną dietą. Należy jednak pamiętać, że wlewy witaminowe mogą pomóc osobom uzależnionym od narkotyków, alkoholu lub nałogowo palącym, jednak pod warunkiem silnej woli osoby i chęci pozbycia się nałogu.

Witaminy i minerały wyciszają odpowiednie receptory, które odpowiedzialne są za pobudzenie chęci do stosowania używek. Ponadto stymulują wydzielanie dopaminy i serotoniny – hormonów szczęścia, które wyzwalane są również przez używki, co rekompensuje nam chęć sięgnięcia po kieliszek czy papierosa.

Wpływają tym także na nasze pozytywnie samopoczucie. Nie odczuwamy dyskomfortu psychicznego związanego z odstawieniem używki, nie odczuwamy zmęczenia, apatii, czy wzmożonego głodu. Porównując wlewy dożylne do środków farmaceutycznych o podobnym działaniu są one zupełnie naturalne dla naszego organizmu. Nie zastępujemy jednej chemii drugą. Właściwości lecznicze witamin i minerałów szczególnie  powinny docenić osoby walczące z uzależnieniem od alkoholu. Poza wyżej wspomnianymi korzyściami pomagają one również usunąć szkodliwe skutki picia dzięki odpowiedniemu nawodnieniu organizmu oraz oczyszczeniu wątroby. 

Skorzystaj z działania Kroplówki ZIELONEJ i oczyść swój organizm! Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

Zastanawiasz się dla kogo przeznaczone są wlewy witaminowe? Jaki jest skład takiego wlewu? Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu i czy jest on bezpieczny? Na te i wiele innych pytań dotyczących dożylnych terapii witaminowych znajdziesz odpowiedź w zakładce FAQ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Działanie wlewów witaminowych

Jakie jest działanie wlewów witaminowych? Zapewniona 100% wchłanialność! Dzięki dożylnym wlewom, witaminy, minerały, aminokwasy i składniki odżywcze trafiają natychmiast i bezpośrednio do Twojego krwioobiegu. Wysokie

Dowiedz się więcej

Co to są wlewy witaminowe

Co to są wlewy witaminowe? Wchłanialność wlewów witaminowych wynosi 100% Wlewy witaminowe stanowią wybawienie dla zanieczyszczonych smogiem, tytoniem, kofeiną, brakiem ruchu i złą dietą organizmów.

Dowiedz się więcej