KROPLÓWKA BORDOWA

Kroplówka BORDOWA została stworzona z myślą o zniwelowaniu zarówno siły jak i częstości ataków migrenowych.

Wskazania:

Pozbądź się migreny
na dobre!

W ostatnich latach przeprowadzono szereg badań i udowodniono naukowo ścisły związek migreny z niedoborem poszczególnych witamin i minerałów. Choroba ta bardzo często bagatelizowana jest przez społeczeństwo, ale tylko przez osoby które nigdy jej nie doświadczyły. Należy pamiętać, że nie są to klasyczne bóle głowy, nie należy ich lekceważyć. Choroba naraża chorego na wielkie cierpienie. Bardzo często migreny uniemożliwiają  prawidłowe funkcjonowanie organizmu, powodując nadwrażliwość na bodźce, drętwienia a nawet zaburzenia widzenia i mowy. Wraz ze stale rosnącym tempem życia przybywa osób cierpiących na to schorzenie. Oczywiście istnieją farmakologiczne metody leczenia migrenowego bólu głowy, jednak środki doustne stosowane są już w momencie ataku, aby go zażegnać, a nie prewencyjnie, zapobiegawczo.

Każda jedna metoda profilaktyki migrenowej zakłada uzupełnianie niedoborów witamin i mikroelementów. Zalecane jest to jednak głównie przez przyjmowanie odpowiednich, bogatych w wartości odżywcze pokarmów, nie przez suplementację doustną. Odpowiednia dieta zapewnia bowiem lepszą wchłanialność składników. Patrząc jednak na zalecaną dzienną dawkę danej witaminy, ilość pokarmu do przyjęcia, aby tą dozę uzyskać może wydawać się niejednokrotnie absurdalna. Dlatego też z pomocą przychodzi kroplówka BORDOWA!

Dowiedz się więcej

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka niebieska

KROPLÓWKA NIEBIESKA Kroplówka NIEBIESKA skierowana jest zarówno do zawodowych sportowców i kulturystów, jak i osób trenujących amatorsko, chcących poprawić swoją formę, zdrowie i sylwetkę. Umów

Dowiedz się więcej

Kroplówka biała

KROPLÓWKA BIAŁA Kroplówka BIAŁA została stworzona z myślą o studentach i uczniach w czasie wzmożonej nauki, osobach aktywnych zawodowo które gonią terminy zakończenia prac, ale także o

Dowiedz się więcej

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej