KROPLÓWKA POMARAŃCZOWA

Formuła POMARAŃCZOWA stworzona została aby pomóc Ci osiągnąć wymarzoną, szczupłą sylwetkę przez ukierunkowanie Twojego metabolizmu na spalenie tkanki tłuszczowej.

Wskazania:

Uzyskaj szybciej sylwetkę o jakiej marzysz!

Witaminy biorą udział w przemianach metabolicznych zachodzących w organizmie, dlatego są niekwestionowanym pomocnikiem w walce o szczupłą sylwetkę. Zdecydowanie się i przejście na dietę redukcyjną bez konsultacji ze specjalistą dietetyki niejednokrotnie wiąże się z niedostarczeniem do organizmu niezbędnych składników odżywczych. Takie niedobory mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje dla Twojego zdrowia, ale także działać niekorzystnie na sam proces odchudzania. Aby organizm mógł zdrowo i szybko się odchudzać potrzebuje witamin! Witaminy biorą bowiem udział w spalaniu węglowodanów i przyspieszają metabolizm tłuszczów. Zapobiegają one odkładaniu się tkanki tłuszczowej, przez zarządzanie wydatkowaniem energii oraz dystrybucję zapasów kalorycznych. Minerały łagodzą uczucie głodu oraz hamują zachcianki poprzez wspomaganie, znajdujących się w mózgu, receptorów kontroli apetytu.

Pamiętaj jednak, że cudów nie ma. Kroplówka  jest doskonałym wpomagaczem dla redukcji tkanki tłuszczowej, jednak bez prawidłowej diety i aktywności fizycznej się nie obejdzie. 

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka złota

KROPLÓWKA ZŁOTA Formuła ZŁOTA to indywidualnie dobrany skład kroplówki! Umów wizytę w swoim mieście Specjalnie dla Ciebie stworzymy formułę kroplówki odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom. Na

Dowiedz się więcej

Kroplówka czerwona

KROPLÓWKA CZERWONA Kroplówka CZERWONA została stworzona z myślą o przywróceniu popędu seksualnego zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, a także by wspomóc naturalną prokreację

Dowiedz się więcej

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej