KROPLÓWKA SREBRNA

Kroplówka SREBRNA stworzona została z myślą o pacjentach dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Wskazania:

Wspomóż swój organizm w walce z chorobą!

Formuła SREBRNA oferuje swoją pomoc pacjentom cierpiącym na schorzenia onkologiczne. Podstawowym celem jej działania jest wsparcie terapii przeciwnowotworowej, poprzez asystę dla chemioterapii i radioterapii. W połączeniu z nimi bowiem, prowadzi do spowolnienia procesów nowotworowych oraz, w wielu przypadkach, odnotowuje się również wzmożenie procesu niszczenia komórek rakowych. Wlew ten zmniejsza także toksyczność chemio- i radioterapii. Każdy pacjent również wie jak niszczące dla organizmu są te dwie formy leczenia. Dlatego też wlew SREBRNY niweluje uciążliwe efekty uboczne. Zadaniem kroplówki jest zminimalizowanie uczucia osłabienia organizmu, nudności, wymiotów, a także wsparcie psychiczne, poprzez przywrócenie energii do działania i przeciwdziałanie stanom depresyjnym.

Skład kroplówki SREBRNEJ oparty jest na działaniu witaminy C. Tym samym, wlew pozwala na pobudzenie reakcji ze strony układu odpornościowego w stronę obcych komórek nowotworowych.

Dowiedz się więcej

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej

Kroplówka niebieska

KROPLÓWKA NIEBIESKA Kroplówka NIEBIESKA skierowana jest zarówno do zawodowych sportowców i kulturystów, jak i osób trenujących amatorsko, chcących poprawić swoją formę, zdrowie i sylwetkę. Umów

Dowiedz się więcej

Kroplówka zielona

KROPLÓWKA ZIELONA Kroplówka ZIELONA stworzona została, aby oczyścić Twój organizm. Umów wizytę w swoim mieście Wskazania: Upośledzenie detoksykacji organizmu Długotrwałe przyjmowanie leków Problemy z wątrobą

Dowiedz się więcej