KROPLÓWKA GRANATOWA

Nie wahaj się! Depresja jest chorobą, z którą należy walczyć. Pomóż sobie w najbardziej naturalny z możliwych sposobów.

Wskazania:

Naturalnie zwalcz depresję!

Witaminy nie od dziś wykorzystywane są do leczenia nawet bardzo ciężkich form depresji. Choroba ta wynika z zaburzeń w produkcji neuroprzekaźników, między innymi serotoniny i dopaminy, czyli tak zwanych hormonów szczęścia. Tym samym, wiąże się to z obniżeniem nastroju i apatią. 

Kroplówka GRANATOWA wpływa na prawidłowe działanie Twojego układu nerwowego. Dzięki temu wywołuje procesy relaksacyjne w Twoim organizmie, łagodzi stany lękowe i podnosi samopoczucie emocjonalne. Wlew poza poprawą Twojego nastawienia mentalnego niweluje zmęczenie oraz przywraca energię do działania.

Dowiedz się więcej

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka srebrna

KROPLÓWKA SREBRNA Kroplówka SREBRNA stworzona została z myślą o pacjentach dotkniętych chorobami nowotworowymi. Umów wizytę w swoim mieście Wskazania: Choroby onkologiczne Chemioterapia Radioterapia Brak sił

Dowiedz się więcej

Kroplówka złota

KROPLÓWKA ZŁOTA Formuła ZŁOTA to indywidualnie dobrany skład kroplówki! Umów wizytę w swoim mieście Specjalnie dla Ciebie stworzymy formułę kroplówki odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom. Na

Dowiedz się więcej

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej