KROPLÓWKA GRANATOWA

Nie wahaj się! Depresja jest chorobą, z którą należy walczyć. Pomóż sobie w najbardziej naturalny z możliwych sposobów.

Wskazania:

Naturalnie zwalcz depresję!

Witaminy nie od dziś wykorzystywane są do leczenia nawet bardzo ciężkich form depresji. Choroba ta wynika z zaburzeń w produkcji neuroprzekaźników, między innymi serotoniny i dopaminy, czyli tak zwanych hormonów szczęścia. Tym samym, wiąże się to z obniżeniem nastroju i apatią. 

Kroplówka GRANATOWA wpływa na prawidłowe działanie Twojego układu nerwowego. Dzięki temu wywołuje procesy relaksacyjne w Twoim organizmie, łagodzi stany lękowe i podnosi samopoczucie emocjonalne. Wlew poza poprawą Twojego nastawienia mentalnego niweluje zmęczenie oraz przywraca energię do działania.

Dowiedz się więcej

Producentem wlewów witaminowych wykorzystywanych w Naszych gabinetach są Wlewy Witaminowe Sp. z o.o. Każda z podawanych przez Nas kroplówek jest autorską recepturą dostosowaną do odpowiednich potrzeb pacjentów. Do wykonania wlewu witaminowego konieczne jest wskazanie medyczne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE KROPLÓWKI WITAMINOWE

Kroplówka czarna

KROPLÓWKA CZARNA Impreza do późnych godzin nocnych, a nazajutrz kac morderca? Niezależnie czy z rana czeka Cię ważne spotkanie, praca, czy możesz spędzić „dzień po”

Dowiedz się więcej

Kroplówka żółta

KROPLÓWKA ŻÓŁTA Kroplówka ŻÓŁTA  szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na liczne kontuzje stawów oraz seniorom – mężczyznom ze względu na wysokie ryzyko chorób układu krążenia,

Dowiedz się więcej

Kroplówka bordowa

KROPLÓWKA BORDOWA Kroplówka BORDOWA została stworzona z myślą o zniwelowaniu zarówno siły jak i częstości ataków migrenowych. Umów wizytę w swoim mieście Wskazania: Ataki migreny

Dowiedz się więcej