WLEWY WITAMINOWE – PRZEBIEG ZABIEGU

WLEWY WITAMINOWE - PRZEBIEG

Procedura podania kroplówki witaminowej

Procedura przeprowadzana jest w gabinecie zabiegowym. Czas trwania pojedynczego podania kroplówki witaminowej to około 30 minut. Zabieg poprzedza badanie ciśnienia krwi pacjenta. Każdy z wlewów dożylnych podawany jest przez wysoko wykwalifikowaną pielęgniarkę z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Do zaaplikowania kroplówki wykorzystywane są w pełni sterylne środki jednorazowego użytku. Dolegliwości bólowe podczas zakładania wenflonu są znikome, dzięki wykorzystaniu najmniejszych rozmiarem dostępnych na rynku igieł. Pacjent w trakcie podawania już kroplówki nie odczuwa dyskomfortu czy bólu żył.

Oferujemy  możliwość zrelaksowania się na wygodnym fotelu medycznym wyposażonym w funkcję masażu. Pozwól sobie na odrobinę odprężenia w natłoku codziennych obowiązków. 

Po zabiegu od razu śmiało można powrócić do wykonywania wszelkich czynności, łącznie z prowadzeniem samochodu. Efekty zależą od rodzaju leczonej dolegliwości oraz składu kroplówki, jednak skuteczność większości z nich widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj.

W dniu zabiegu prosimy abyś zgłosił się do rejestracji, celem potwierdzenia przybycia. Ponadto uzyskasz tam pełne informacje na wszelkie pytania dotyczące zabiegu, które pozwolą Ci podjąć świadomą decyzję i podpisać zgodę na podanie kroplówki witaminowej.  

 

Otwórz z nami swój gabinet

Pomożemy Ci w organizacji, formalnościach oraz Pozyskaniu Klientów