Wlewy witaminowe na zmarszczki

Skorzystaj z działania Kroplówki RÓŻOWEJ i ciesz się dłużej młodym wyglądem!

Wlewy witaminowe a poszarzała i zmęczona cera

Nasza skóra każdego dnia narażona jest na toksyny – z zanieczyszczonego powietrza, jedzenia, czy dymu tytoniowego. Im więcej toksyn, tym bardziej zmęczona i szara cera. Podanie witamin drogą dożylną pomoże Twojej twarzy odzyskać utracony blask. Ponadto uzyska ona odpowiedni poziom nawilżenia, a tym samym stanie się wygładzona i napięta. Witaminy również wspomagają produkcję ceramidów w warstwie zewnętrznej skóry, tym samym zachowany jest stały poziom jej nawilżenia a skóra jest bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Wlewy witaminowe a brak elastyczności skóry

Witaminy i minerały wspomagają produkcję kolagenu, który wraz z wiekiem w sposób naturalny tracimy. Kolagen jest białkiem odpowiadającym za elastyczność naszej skóry. Wlewy witaminowe, ze względu na wysoki stopień wchłaniania, mają znakomity wpływ i wspomagają kondycję skóry twarzy i szyi. Poprawiają one bowiem gęstość skóry właściwej, czyniąc ją zdecydowanie bardziej jędrną. Koktajl witaminowy jest swojego rodzaju eliksirem młodości dla Twojej skóry. 

Wlewy witaminowe a cienie pod oczami

Witaminy (głównie witamina C), znane są ze swojego znakomitego wpływu na układ krwionośny. Odpowiadają one za poprawną cyrkulację krwi, a także umacniają ściany naczyń krwionośnych, zwiększając ich odporność na uszkodzenia. Tym samym odpowiednia dawka witamin wskazana jest dla osób z cerą naczynkową, zaczerwienieniami skóry oraz skłonnością do tzw. worów pod oczami.

Wlewy witaminowe a zmarszczki

Witaminy mają przede wszystkim właściwości odmładzające. Są one antyoksydantami, co bezpośrednio wiąże się z  hamowaniem przez nie działania szkodliwych wolnych rodników, które odpowiedzialne są za procesy starzenia skóry. Poza zapobieganiem powstawaniu nowych zmarszczek, odpowiednia dawka witamin pozwala również na wygładzenie cery, a tym samym spłycenie, wygładzenie drobnych, obecnych już zmarszczek.

Wlewy witaminowe a medycyna estetyczna

Witaminy i minerały również, jak zostało wspomniane już powyżej, znakomicie wpływają na pracę układu krążenia. Mają one działanie przeciwzapalne i łagodzące, a także wspomagają gojenie się ran. Tym samym świetnie sprawdzą się przy zabiegach medycyny estetycznej, zwłaszcza tych ingerujących w ciągłość skóry, jak mezoterapia, czy botoks. Ponadto suplementacja dożylna witaminami utrwala i potęguje efekt zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. 

Otwórz z nami swój gabinet

Pomożemy Ci w organizacji, formalnościach oraz Pozyskaniu Klientów