FRANCZYZA

franczyza

Interesuje Cię temat wlewów witaminowych? Chcesz otworzyć gabinet w swoim mieście? Skontaktuj się z Nami, a my pomożemy Ci we wszystkich formalnościach.

Chcesz otworzyć własny biznes? Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania! W ramach franczyzy proponujemy gotowy biznesplan celem uzyskania dotacji lub dofinansowania z urzędu pracy. 

Szczegółowe warunki dotyczące opłat ustalane są w zależności od miasta, po zapoznaniu się z aktualną sytuacją na rynku danej miejscowości. Wymagania dotyczące kapitału, potencjału osób, miasta i lokalu ustalane są indywidualnie. Jednorazowa opłata wpisowa wynosi 20 000 zł (w przypadku otwarcia wielu gabinetów opłata jest negocjowalna).

W ramach współpracy oferujemy również wsparcie marketingowe i merytoryczne, specjalistyczne oprogramowanie, wspólny budżet marketingowy, gwarancje wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych w Państwa mieście, a także wyłączność na daną miejscowość.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy lub chcesz uzyskać bardziej obszerne informacje dotyczące franczyzy, skontaktuj się z nami mailowo na adres info@wlewywitaminowe.pl. 

Umożliwiamy otwarcie gabinetu w każdym mieście!

 
W ramach współpracy oferujemy:

 1. Prosta i czytelna umowa
 2. Kompleksowa pomoc i wsparcie od rejestracji podmiotu, poprzez sieć zaopatrzenia, marketing, stronę internetową z wysokim pozycjonowaniem w Twoim mieście (zdecydowani klienci już od pierwszych dni)
 3. Stała opłata miesięczna (partycypacja w marketingu globalnym), znaczna kwota wyodrębniona na indywidualną reklamę państwa placówki
 4. Kompleksowe wsparcie prawne
 5. Kompletna dokumentacja dla pacjentów
 6. Kompletna materiałów drukowanych (wizytówki, ulotki, broszury, foldery) na okres całego trwania umowy
 7. Kompleksowa reklama w internecie
 8. Kompleksowy dostęp do systemu crm (kalendarz rejestracji, stany magazynowe, zamawianie towaru, rozliczenia)
 9. Wsparcie merytoryczne i przeszkolenie pracowników
 10. Branding lokalu
 11. Wyłączność na pobliskie miasta do ustalenia indywidualnego.
 12. Wsparcie we wszystkich social mediach ze stałej opłaty miesięcznej.

Otwórz z nami swój gabinet

Pomożemy Ci w organizacji, formalnościach oraz Pozyskaniu Klientów